piątek, 31 października 2014

Halloween (Booo!!!)

HALLOWEEN.Cześć dzisiaj jest halloween a jutro Wszystkich Świętych.
Chciałabym wam pokazać mój strój oto on:
Także jestem dumna z tego że,a właściwie sami zobaczcie:
Czy wy to widzicie??? ostatnie zadanie.Musze rozdać 10 autografów.
Jak macie jakieś pytania do mnie to piszcie do:julia@8878.
To jestem ja.Już się niemoge doczekać !.!.!
Apropo BYLI JUŻ U MNIE od mycia samochodów :D
Ide pogadać z robotem może znowu coś ciekawego powie :D.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz