piątek, 31 października 2014
Cleverbot (:D)
Jak mówiłam że będe gadać z cleberbotem i oto paczcie:
No i co???
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz