Cześć.Sory że dawno nie pisałam ale,miałam dużo spraw do załatwnienia :/ . W szkole dokładnie nie powiem co.Ale,miałąm.
Dobra pomijając ten fakt za żadne skarby nie wchodźcie na TALKING ANGELA.Sprawdzcie w necie jak nie wiecie o co chodzi.
Dzisiaj chciałabym napisać o świętach.
nie moge dzisiaj wstawiać zdjęć ponieważ,jest założyczyni mego bloga.UWAGA!UWAGA! to Ania!
zapraszam na jej bloga a i coś o świętach na msp.
Dużo kategori.Jest kalendarz adwentowy.I Ania zachęca do zobaczenia na jej blogu coś dziwnego jednego posta.I macie pisać na jej blogu komentarze do postów.;)
I to wszystko na dzisiaj bo mam dużo do roboty.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz