Cześć.Sorka że nie pisałam ale,miałam coś do załatwienia...
Jestem też dzisiaj chora i boli mnie gardło.A jutro WOLNE :). Jedna dziewczyna na MSP miała bardzo ładne włosy.I postanowiłam zobaczyć jakie to włosy oczywiście na głowie jest coś co mnie obrzydza ale,jak są zakryte to pięknie wygląda.No popatrzcie:
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz