wtorek, 14 października 2014
:O
Mam jedną złą wiadomość i jedną dobrą.Zła czyli coś się zacieło i nie moge żeby Ania pisała ze mną posty;-;. Ale słyszałam że, dopiero może pisać ze mną po 30 dnach.Niestety trzeba być cierpliwym.
A dobra.....w sumie niema dobrej.A teraz zdjęcie:
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz