piątek, 17 października 2014
Animacje
Cześć.Dzisiaj jak widać o animacjach.Niektóre są fajne a niektóre nie oto jedna z fajnych:
Sweet prawda???
A teraz jedna z dziwnych:
Dziwna ale,słodka.Ta Animacja nadawała by się do HORRORÓW o zwierzętach.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz