piątek, 17 października 2014

Animacje

Cześć.Dzisiaj jak widać o animacjach.Niektóre są fajne a niektóre nie oto jedna z fajnych:
    Sweet prawda???
A teraz jedna z dziwnych:
     Dziwna ale,słodka.Ta Animacja nadawała by się do HORRORÓW o zwierzętach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz